Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Skuteczni w końcówce

Kiedy po siedmiu minutach z prowadzenia 2:0 cieszył się wyżej notowany MEBLOMIX&MAZUR wydawało się, że team Rafała Berety nie będzie mieć większych problemów z zainkasowaniem pełnej puli. Lwi pazur w premierowej odsłonie pokazała jednak jeszcze INTERIA.PL. Dobra postawa Kamila Kłuska i Tomasza Łomnickiego pozwoliła odrobić po części poniesione straty i dała nadzieję na sporo emocji po zmianie stron. Kiedy tuż po przerwie wynik wyrównał Damian Muchacki ogromna sensacja wisiała na włosku. Wtedy jednak do głosu doszli „Czerwoni”. Hattricka skompletował świetnie dysponowany Maciej Wójtowicz, a swój dobry występ golem okrasił Adrian Musiał. Tym samym beniaminek wygrywa drugą letnią batalię i w pełni zasłużenie "melduję się" na podium.