Mecze: 9345

Żółte kartki: 4142

Czerwone kartki: 379

Dużo emocji...

Sporo krwi faworyzowanemu MEBLOMIX&MAZUR TRUCK SERWIS napsuła interia.pl. Zawodnicy w białych koszulkach już w pierwszej minucie gry otwozrzyli rezultat za sprawą Patryka Grudnia. Później interia jeszce raz była na prowadzeniu 3:2 i miała kolejne szanse by je podwyższyć. MEBLOMIX przetrzymał jednak dla siebie trudny okres, a przed przerwą na dobre wrócił do gry odrabiając straty z nawiązką, doprowadzając do stanu 3:5. W drugiej odsłonie interia.pl jeszcze dwa łapała kontakt bramkowy z rywalami, jednak za każdym razem zawodnicy w czerwonych koszulkach skutecznie bronili dwubramkowego prowadzenia. Ostatecznie rezultat zatrzymał się przy stanie 5:7. Bardzo dobrze w szeregach MEBLOMIX spisał się Maciej Wójtowicz, autor czterech goli.