Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 7220

Żółte kartki: 2504

Czerwone kartki: 306

Na remis...

W najciekawiej zapowiadającym się pojedynku dnia zespoły iCar II i Sabre podzieliły się punktami. W pierwszej odsłonie obie ekipy miały szansę ale skuteczny był tylko iCar. Najpierw w 15. minucie Paweł Latocha otworzył wynik spotkania, a następnie tuż przed ostatnim gwizdkiem pierwszej odsłony Łukasz Dulemba podwyższył na 2:0 po strzale z dystansu. W drugiej połowie pola Sabre ustąpił iCar. Żółci nie byli już tak agresywni, co skrupulatnie wykorzystali Czerwoni. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Martin Jones, który świetnie odnalazł się w polu karnym rywala. Do końca pojedynku zostało 13. minut, jednak w tym czasie żadna ze stron nie była na tyle dokładna pod jedną z bramek by rozstrzygnąć losy rywalizacji.