Mecze: 519

Żółte kartki: 215

Czerwone kartki: 72

Przygoda zaczyna się na nowo!

ProEko grało już na każdym poziomie rozgrywkowym Biznes Ligi. Po trzech latach przerwy team Pawła Latały wraca do rywalizacji! Ostatnio występowali w Extraklasie. Teraz wznawiają swoją przygodę i być może za jakiś czas wrócą do piłkarskiej elity. Póki co, zaczęli od przekonującego zwycięstwa z CREADIS, choć do przerwy było tylko 1:0. W drugiej części rozwiązał się worek z bramkami. Mogło być ich zdecydowanie więcej, gdyby „Seledynowi” byli skuteczniejsi w polu karnym rywala, czy uderzając z dystansu. Po dwa gole na swoim koncie zanotowali: Konrad Nowak i Bartek Suski. Jedno trafienie sprezentował im Paweł Baj, ale kilka akcji później zrehabilitował się za samobója i zdobył honorowego gola dla „Czarnych”.