Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Marcin Sobczyk show

Fenomenalne wejście w zamykające czwartą kolejkę spotkanie odnotował Marcin Sobczyk. Snajper Columbusa potrzebował niespełna pięciu minut, by skompletować klasyczny hattrick. Broni po zebranych ciosach nie zamierzał jednak składać Dedax. Gol Krystiana Sławęty podziałał jednak jak czerwona płachta na byka na Sobczyka, który jeszcze przed przerwą pokonał golkipera rywali po raz czwarty. Po zmianie stron oba teamy trafiły już tylko po razie. Na słowa uznania zasługuję techniczne wykończenie Piotra Buckiego, które ustaliło wynik zmagań (2:5). Tym samym zespół Dariusza Dębosza przegrywa swój trzeci zimowy bój i niespodziewanie zadomawia się w strefie spadkowej. Najbliższe zmagania z IBM SWG zapowiadają się więc jako te o przysłowiowe „sześć punktów”, w którym brak miejsca na najmniejsze błędy!