Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Comeback Pomarańczowych...

Gdyby mecz trwał dwadzieścia minut YesSport w cuglach zgarnąłby wygraną. Zawodnicy w czarnych koszulkach pewnie prowadzili 3:0 po pięknych golach i nie dopuszczali MPGO do głosu. Wtedy nic nie wskazywało, że po zmianie stron Pomarańczowi wrócą do rywalizacji. Jednak dobrym prognostykiem dla MPGO był spokój w szeregach wspomnianego zespołu, jakby Ci czuli, że nie wszystko jest stracone. Wraz z kolejnymi minutami drugiej odsłony coraz bardziej widoczny był upływ sił w szeregach YesSportu. Beniaminek oddał pole rywalom, którzy raz za razem nacierali na bramkę Kamil Bobki. Motorem napędowym MPGO było Piotr Kołodziejczyk, który do dwóch goli dołożył dwie asysty. Pomarańczowi odrobili straty z nawiązką, po drodze marnując jeszcze jeden z dwóch rzutów karnych. Hit kolejki nie zawiódł i dostarczył dużo sportowych emocji.