Spotkanie PKO Bank Polski kontra State Street II rozwijało się bardzo powoli. Z jednej jak i z drugiej strony drużyny szukają sposobu jak ''ugryźć'' przeciwnika. Widać ataki pozycyjne i dużo gry piłką. Pomimo braku bramek na początku spotkania jest to bardzo dobry football, na który miło popatrzeć. Przysłowiowy worek z bramkami w końcówce pierwszej połowy rozwiązuje Krzysztof Wlodek. Do szatni zawodnicy schodzą z rezultatem 0-1. Druga połowa należy już tylko do gości. Gole sypią się jeden po drugim. W 25 minucie solową akcją popisuje się Michał Surma. A dwie minuty później asystuje on przy bramce Dariusza Florka. W 30 minucie swoje statystyki o jedną bramkę podwyższył zdobywca gola w pierwszej połowie Krzysztof Wlodek. W tym spotkaniu nie zabrakło również żółtych kartek, które na swoim koncie zapisali Krzysztof Adamczyk z PKO i Michał Surma ze State Street. Świadczy to o bardzo zaciętej grze obu zespołów i nie odpuszczania sobie na boisku.