Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Pokaz determinacji

Kiedy masz w pamięci porażkę 0:6 i przychodzisz na rewanż „gołą szóstką”, to ciężko myśleć o osiągnieciu korzystnego rezultatu. Consultronix, mimo ogromnych perturbacji ze składem, pojawił się w Strefie Futbolu Podgórze i co więcej, po nieco ponad dziesięciu minutach prowadził z ICEO 2:0! Do siatki „Czerwonych” trafił Łukasz Perlik oraz … zawodnik ICEO. Błyskawiczny kontakt złapał Albert Marczyk, wyrównał Mateusz Kliś, a jak się później okazało jeszcze przed przerwą końcowy wynik tego pojedynku ustalił Maciek Kozieł! W drugiej połowie, mimo okazji jednych i drugich, więcej goli nie oglądaliśmy. Consultronixowi za grę z ICEO, jak równy z równym w „szóstkę” i walkę do samego końca o chociażby punkt należą się słowa pochwały!