Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Średnia ocena:

Nie składają broni!

Motorola Solutions w bardzo ważnym dla siebie meczu zgarnęła komplet punktów! Maciek Palczak i spółka w pierwszym secie rozbili Przybylskiego, pozwalając doświadczonemu zespołowi na zdobycie zaledwie jedenastu punktów! O takim pogromie przesądził początek meczu, gdzie świetnie funkcjonował blok „Granatowych”. Po kilku minutach na tablicy wyników było 9:0! Po zmianie stron Przybylski „dojechał” na mecz, ale skuteczne ataki, czy asy serwisowe Maćka Pomarańskiego uniemożliwiły „Żółto-niebieskim” powrót do meczu i doprowadzenie do tie-breaku. Porażka oznacza, że zespół Łukasza Cielenia stracił szansę na medal. Te cały czas zachowują wygrani, ale przed nimi arcyważne i arcytrudne zadanie – konfrontacja z Schibstedem!