3:5

O godzinie 21:00 oglądaliśmy spotkanie zespołów SPWiO Sielec - Art-Gum, któremu towarzyszyło dużo walki i emocji. Choć Goście mieli zapewnioną pozycję Lidera i mistrza w tej klasie rozgrywkowej to Gospodarze walczyli o wyższa pozycję. Wynik otworzył Marcin Kossak strzałem za pola karnego, ale po paru minutach mieliśmy wyrównanie dzięki indywidualnej akcji Kamila Olesińskiego. Wynik długo się nie zmieniał, gra toczyła się w środku boiska i była bardzo wyrównana. Dopiero Piotr Giza przy wykonywaniu rzutu wolnego zauważył lukę między zawodnikami i umieścił piłkę w siatce. W drugiej odsłonie „Zieloni” za wszelką cenę próbowali wyrównać, ale brakowało skuteczności a przede wszystkim szczęścia. Dopiero po długim okresie bez zmiany wyniku Tomasz Armatys trafił do bramki doprowadzając do stanu 2:2, ale dosłownie po chwili Daniel Suchan zdobył dwa gole dobijając rywala. Dodatkowo po paru minutach piąte oczko dopisał Mariusz Badoń. Na koniec Robert Banaszek zaliczył swoje 28 trafienie, ale tylko trzecie w meczu. Zabrakło czasu na odrobienie strat, a komplet punktów zgarnęli zawodnicy Art-Gum.