Pierwsze minuty starcia Kraków Airport Taxi z Fideltronikiem nie zapowiadały, że będzie to jedno z lepszych spotkań w tym sezonie Kraksport Extraklasy. Od początku lepsze wrażenie sprawiali gospodarze, którzy szybko przejęli inicjatywę, ale w najmniej spodziewanym momencie stracili gola i zostali zmuszeni do odrabiania strat. Wyrównał Ryszard Fudali, ale po chwili swoje drugie trafienie w tym spotkaniu zanotował Adrian Hajduk i goście znowu byli na prowadzeniu. Przed przerwą wyrównał jednak Tomasz Kokoszka i przy stanie 2:2 sędziowie obwieścili koniec pierwszej części gry. Druga połowa to już prawdziwa jazda bez trzymanki. Koronkowe akcje, cudowne strzały, parady bramkarzy. Drugą połówką tego meczu można by spokojnie obsadzić kilka innych spotkań. Mówiąc kolokwialnie – działo się! Świetne zawody w ekipie gospodarzy rozgrywał Tomek Kokoszka, który był prawdziwym liderem i motorem napędowym swojej drużyny. Sytuacja w tym meczu zmieniała się jak w kalejdoskopie, raz jedni byli na prowadzeniu, raz drudzy. Ozdobą meczu były cudowne bramki. Na 4:3 trafił Fudali, który wykończył KA-PI-TA-LNĄ, zespołową akcję, godną wielkiej Barcelony. A po chwili ten sam Fudali zagrał piłkę na woleja do Kokoszki, który huknął bez zastanowienia. Na minutę przed końcem po szaleńczym pościgu Kraków Airport Taxi prowadziło 7:6, ale po błędzie w ataku z kontrą wyszedł Adrian Kolano i wyrównał stan meczu. Kto nie był na trybunach i nie oglądał tego fantastycznego widowiska niech żałuje. Iście epickie przeżycie!