Mecze: 979

Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

W swoim premierowym sezonie w Kraksport Extraklasie zawodnicy Przybylskiego zajęli wysokie 4 miejsce, a przypieczętowali je zwycięstwem z Alior Bankiem w ostatniej kolejce. Od pierwszych minut lepsze wrażenie sprawiali „niebiescy" i w zasadzie powinni to spotkanie rozstrzygnąć już na samym początku. Nieskuteczność pod bramką rywala sprawiła, że na prowadzenie niespodziewanie wyszedł Alior. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo. Kamil Płoskonka doprowadził do remisu, a po chwili Michał Spasiuk przy wydatnej pomocy obrońcy wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Goście nie zwalniali i Grzegorz Grzesiak w swoim stylu, mierzonym strzałem w samo okienko bramki podwyższył na 3:1. Do końca pierwszej części trwała wymiana ciosów, którą przerwał gwizdek sędziego zapraszający obie drużyny na przerwę przy stanie 5:3 dla gości. W drugiej połowie w dalszym ciągu dominował „radosny" futbol, a więc dużo polotu w ataku i bardzo mizernie w obronie. Lepsze wrażenie w dalszym ciągu sprawiał Przybylski i kilka akcji tej drużyny naprawdę mogło się podobać. Dwójkowe akcje, często na jeden kontakt gubiły defensywę Alioru i siały spustoszenie pod jego bramką. Gospodarze nie składali jednak broni i w pewnym momencie doszli rywala do stanu 6:7, ale w końcówce DV-BOX dołożył dwa gole i wygrał ostatecznie 9:6.