Druga drużyna tabeli broni swą pozycję dzięki zwycięstwu w ostatniej kolejce nad rewelacją rundy rewanżowej, State Street II. Początkowe minuty pod dyktando State Streeta, który z dużym animuszem przystąpił do pojedynku z wyżej notowanym rywalem. Zawodnicy ze Skotnik przetrwali jednak zły dla siebie okres bez straty gola, a następnie zadali trzy szybkie ciosy i w ciągu 4 minut rozstrzygnęli losy spotkania. W 15' minucie Krzysztof Giermek wykorzystał długie podanie, a minutę później gola zdobył Jakub Giermek. W końcówce pierwszej odsłony drugie trafienie zaliczył Krzysztof Giermek wykazując się dużym sprytem w polu karnym rywala. Pomarańczowi zdecydowanie podłamani tym faktem nie byli juz wstanie wrócić do rytmu gry, który prezentowali w pierwszych minutach. W drugiej połowie hattricka skompletował Krzysztof Giermek ustalajac tym samym wynik spotkania na 4:0. J&J Skotniki zajmuje drugą pozycję w tabeli i awansuje do Kraksport Extraklasy! State Street II przegrywa ostatnie spotkanie premierowego sezonu w I lidze, ale dzięki świetnej drugiej rundzie utrzymuje się na drugim poziomie rozgrywkowym. Dobry wynik beniaminka.