Zwycięstwo warte... mistrzostwo!

Rewelacyjnie ostatnio grająca drużyna Mediciny mierzyła się z nieobliczalnym PKP Cargo. Biorąc pod uwagę jak wysoko ostatnie mecze wygrywała Medicina faworyt mógł być tylko jeden. Mimo tego PKP Cargo grało tego wieczora naprawdę dobry mecz. Dawid Godula atomowym strzałem trafił w poprzeczkę, jego kolega z drużyny z 3 nie metrów nie trafił w bramkę, a w pozostałych sytuacjach świetnie w bramce Mediciny spisywał się Sebastian Juszczyk. Medicina natomiast w swoim stylu penetrowała szyki obronne rywali i do przerwy zdobyła 3 gole. Druga połowa rozpoczęła się od rzutów karnych, po jednym dla każdej z drużyn i oba zostały zamienione na bramki. Ta odsłona była niemal identyczna jak pierwsza - przy piłce dłużej utrzymywała się Medicina, a groźne kontry wyprowadzali zawodnicy PKP Cargo. Ostatecznie Medicina wygrała to spotkanie 5:2 i w dobrym stylu zakończyła obecny sezon. Jak się okazało 2 godziny później - sezon dla nich mistrzowski!