Kraków Airport Taxi bliski utrzymania...

State Street II chcąc zachować jeszcze matematyczne szanse na mistrzostwo ligi, musiał w tym spotkaniu zwyciężyć oraz liczyć na potknięcie RMF Maxxx... Kraków Airport Taxi niesiony żywiołowym dopingiem swoich fanów ruszył od początku na bramkę rywala. Wynik otworzył Grzegorz Zięba. W kolejnych minutach, niebiescy stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji, lecz nie potrafili zamienić ich na gola. State Street II po szybkim kontrataku zdołał wyrównać po bramce Patrick Leftwicha. Pomarańczowi wielokrotnie stawali przed szansą wyjścia na prowadzenie, ale kapitalnymi interwencjami popisywał się bramkarz rywali. W ostatnich minutach, jak się okazało decydującą bramkę zdobył ponownie Grzegorz Zięba, ustalając wynik spotkania na 2:1.