Mecze: 9345

Żółte kartki: 4142

Czerwone kartki: 379

Wicemistrzostwo coraz bliżej

Kolejny mecz to pojedynek zespołów znajdujących się w zupełnie różnych miejscach w tabeli Extraklasy - Nc+ walczy o srebrne medale, natomiast State Street koniecznie chce się utrzymać. Zdecydowanym faworytem był wicelider tabeli, już od początku widać było pewność w jego poczynaniach, a cierpliwość w konstruowaniu akcji przyniosła efekt w postaci prowadzenia 2:0 w pierwszej połowie autorem obu bramek był Tomasz Chmura. Po zmianie stron Nc+ kontynuowało świetne zawody, tym razem z najlepszej strony pokazał się Piotr Polak - popularny „Pedro” walnie przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu strzelając dwie bramki, a przy następnej świetnie wyprowadził akcję. State Street walczył do ostatniej minuty, ale to wicelider odniósł pewne i wysokie zwycięstwo - teraz wszystko w nogach zawodników RMF Maxxx.