Żółte kartki: 82

Czerwone kartki: 10

Średnia ocena: 4

Świetny Decathlon

Spotkanie pomiędzy drużynami, które niewątpliwie będą chciały w tym sezonie włączyć się do walki o medale zapowiadało się niezwykle ciekawie. Decathlon prowadził już od pierwszej minuty ale długo musieliśmy czekać na kolejne gole. Gra była bardzo szybka i obfitowała w piękne sytuacje z obu stron, jednak żadna z drużyn nie potrafiła pokonać golkipera drużyny przeciwnej. Aż do 13 i 15min gdzie po dwóch szybkich akcjach gospodarze wyszli na 3 bramkowe prowadzenie. W drugiej połowie Cola-cola zaczęła odrabiać starty ale dobrze dysponowani tego wieczoru gracze Decathlonu odpowiadali na każde trafienie Coca-coli kolejnymi bramkami. Warto tutaj pochwalić Karolinę Gruszkę która świetnie odnalazła się wśród rosłych graczy gości i zaliczyła 2 bardzo ładne asysty. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7-3 ale należy pochwalić graczy obu drużyn za bardzo ładne widowisko które nam zafundowali.