Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Wykorzystali szanse

Alexmann plasujący się na pozycji wicelidera ligi mierzył się z siódmym Epamem. W pierwszej części tego meczu sytuacji z obu stron było jak na lekarstwo. Jedną z pierwszych w tym meczu wykorzystali w 7 minucie spotkania gracze gości, wychodząc na prowadzenie. Taki stan gry nie utrzymał się zbyt długo, gdyż Anthony Schacherer dał gospodarzom wyrównanie. W 16 minucie ponownie goście zaskoczyli rywali i trafili do ich siatki prowadząc do przerwy 2:1. Niedługo po rozpoczęciu drugiej odsłony Alexmann ponownie zdobył bramkę dającą remis, lecz równie szybko goście uzyskali znów przewagę. W 31 minucie Rafał Dłubisz pokonał bramkarza gości, trafiając na 3:3. Jednakże do zwycięstwa drużyny Epamu poprowadził Daniel Zaucha, który w końcowych minutach zdobył dwa gole, co dało gościom zwycięstwo 5:3, pokonując wyżej notowanych rywali.