Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Mecz bez ciśnienia

Pierwsza połowa w wykonaniu oni zespołów była bardzo spokojna. Mecz na wolnym tempie. Zawodnicy po obydwóch stronach wypracowali kilka groźnych sytuacji strzeleckich lecz bramkarze długo bezbłędnie strzegli dostępu do swoich bramek. Dwie swoje akcje w pierwszej części wykorzystali gracze w białych koszulkach. Najpierw do siatki po strzale głowa trafił Kamil Ostrowski a później Artur Filipek. W drugiej połowie Alexmann wrzucił wyższy bieg i zaraz po gwizdku doprowadził do wyrównania. Najpierw po rzucie wolnym Anthony Schacherer a dwie minuty później Jose Nelson Goncalves Fernandes. W kolejnych minutach worek z bramkami dla zespołu Alexmann rozsypał ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:7.