Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Wytrzymali napięcie

Szósta drużyna ligi Getinge Group podejmowała znajdującego się na czwartej pozycji TeamTechnik. Od samego początku spotkanie to stało na bardzo wysokim poziomie, a widowisko było bardzo wyrównane. Jako pierwsi bramkową niemoc przełamali w 5 minucie gracze gości, którzy za sprawą Karola Chrząszcza wyszli na prowadzenie. Kilka minut później po raz drugi trafili do siatki przeciwników, podwyższając na 2:0. W 14 minucie trud Getinge Group w odrobienie strat przyniósł rezultat, kiedy to zdobyli bramkę na 1:2. Po bardzo dynamicznej i emocjonującej końcówce pierwszej połowy widniał wynik 2:3, co zapowiadało niezwykle ciekawą drugą odsłonę. Już na początku drugiej części gry Getinge Group doprowadziło do wyrównania, lecz nie cieszyli się z niego zbyt długo gdyż ponownie TeamTechnik wyszedł na prowadzenie. Nadzieję na dobry wynik przywrócił Jakub Dziedzic, który zdobył bramkę na 4:4. Jednakże decydujące słowo należało do Filipa Waligórę, który tuż przed końcem trafił na 5:4, zapewniając tym samym zwycięstwo Getinge Group.