Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Po przerwie zadali decydujący cios

Poprzednie starcie nie wyłoniło nam zwycięzcy. Po czterdziestu minutach walki, mecz AMARA-Light zakończył się remisem (4:4). Również w rewanżu kwestia zwycięstwa ważyła się do ostatniego gwizdka sędziego. Ostatecznie to gracze AMARY mieli więcej powodów do radości, po bo golach Marcina Wantucha i Grześka Sutora zgarniają cenne trzy oczka, a Light musi obejść się smakiem. Początek meczu nie zapowiadał porażki ,,Czarnych’’, którzy w siódmej minucie po trafieniu Tomka Stępnia objęli prowadzenie. AMARA wyrównała przed przerwą, a po zmianie stron zadała decydujący cios. Wśród przegranych zadebiutował Konrad Nowak, były zawodnik i kapitan s4e, który może okazać się solidnym wzmocnienie w dalszej części tego sezonu.