Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Przemiana Janczego...

Bardzo ważne zwycięstwo zapisała na swoje konto Chemobudowa. Gracze w niebieskich strojach ograli Frapol i na dwie kolejki przed końcem sezonu są nadal w walce o drugą lokatę. Co prawda Chemobudowa nie straciła nadziei na tytuł, ale ten wydaje się już bardzo mało realny, ponieważ Green Cell ma 5 punktów przewagi. Ciężar zdobywania goli w tym meczu na swoje barki wziął Filip Janczy. Nominalny bramkarz Niebieskich pokazał, że w "polu" radzil sobie świetnie. To właśnie wspomniany zawodnik zdobył pierwsze dwa gole dla Chemobudowy. Kolegę z zespołu wsparł Michał Gierlicki i Chemobudowa w 29. minucie prowadziła już 3:0. Minutę później pierwszego i jak się później okazało ostatniego gola dla Frapolu zdobył Marcin Mituś. W ten oto sposób Frapol został pozbawiony nadziei na medal.