Żółte kartki: 3377

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Hit nie zawiódł!

Ofensywny festiwal urządziły sobie na zakończenie trzynastej serii gier dwa walczące o medale zespoły. Już w pierwszej połowie oglądaliśmy olbrzymią wymianę ciosów. Po niespełna sześciu minutach z dwubramkowego prowadzenia cieszyło się CB Aluminium, po wykończeniach Tomasza Pakosza. Oprócz niego z kapitalnej strony zaprezentował się Grzegorz Kowalczyk, który skompletował hattricka i strzelec dwóch goli Michał Listwan. Pomimo niekorzystnego wyniku zaciekle o jego zniwelowanie walczył Jarwex. Ekipa ta w premierowej odsłonie najpierw wyrównała (2:2), a potem tuż przed kończącym gwizdkiem za sprawą bramek Macieja Borowca i Rafała Wrony złapała przysłowiowy „kontakt”. Po przerwie jednak to team Zbigniewa Marka w pełni panował nad boiskowymi wydarzeniami i skrupulatnie powiększał przewagę. Tym samym CB Aluminium wygrywa swój jedenasty mecz i pozostaje w walce o złote medale! Jarwex spada z podium i jeśli chce na nie wrócić, musi cierpliwie wyczekiwać potknięcia Kliniki Vesuna.