Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Przekreślili szanse na medal?

Jarwex już w pierwszej akcji miał sporo szczęścia, bo Iaroslav Liabogov mając przed sobą pustą bramkę, trafił tylko w poprzeczkę! Z czasem ,,Seledynowi’’ otrząsnęli się i zaczęli rywalowi narzucać swoje tempo i styl gry. Po kilku minutach i dwóch golach Piotrka Krawczyka prowadzili już 2:0. Przed przerwą kontakt złapał Serhii Hokhalenko. Kiedy Sylwek Durmała wykorzystał podanie Piotrka, wydawało się, że Jarwex zdobędzie trzy punkty! Nic bardziej mylnego! Luxoft wrzucił wyższy bieg, a bohaterem ,,Niebieskich’’ został Iaroslav Liabogov, który doprowadził do remisu, a w samej końcówce popisał się fantastycznym, ekwilibrystycznym uderzeniem, zapewniając swojemu zespołowi zwycięstwo! Kto wie? Być może tą porażką, Jarwex przekreślił swoje szanse na jakikolwiek medal. Zobaczymy, jak potoczy się dalsza część sezonu.