Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Średnia ocena:

Nie było lekko, łatwo i przyjemnie!

Nie było lekko, łatwo i przyjemnie! Na początku pierwszej partii Shell wyszedł na wyraźne prowadzenie 4:1, co jednak wskutek błędów własnych i dobrej zagrywki rywala zostało szybko zniwelowane i na tablicy wyników widniał rezultat 4:4. Zagrywka graczy Epamu była na tyle dobra, że chwilę później prowadzili oni już 5:8. Początek meczu minął jednak pod znakiem dużej ilości błędów własnych po obu stronach i braku zdecydowania w ataku – ataki wyprowadzane były w sposób mało dynamiczny. W środkowej fazie pierwszej odsłony to jednak uległo zmianie i oba zespoły zaczęły wkładać nieco więcej siły w swoje ataki, ponadto Shell zaczął grać blokiem co niejednokrotnie przynosiło pożądane rezultaty. W końcówce seta jednak Epam zaczął wykorzystywać ochoczą grę Shella blokiem, obijając graczy w żółto-czerwonych strojach raz po razie i zdobywając kolejne punkty. Shell nie zdołał odrobić straty 16:21, w wyniku czego pierwszy set padł łupem Epamu 19:25. Na początku drugiego seta po obu stronach obserwowaliśmy wiele chaosu, z którego ostatecznie lepiej wyszli gracze w niebieskich strojach, którzy wypracowywali sobie coraz to większą przewagę. W tym okresie drugiej partii Shellowi nie wychodziło kompletnie nic – nawet konsekwentna gra na najsłabsze ogniwo drużyny w niebieskich strojach nie przynosiła żadnego efektu, a ciężko było nie odnieść wrażenia, że to właśnie na tym polegała taktyka zespołu Shella w tym spotkaniu. Ostatecznie Epam odniósł zasłużone zwycięstwo 2:0.