Żółte kartki: 1157

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Dograli zaległości

„Na raty” musieli rozgrywać spotkanie to zawodnicy obu ekip. Pierwsza próba zakończyła się bowiem w 12 minucie z powodu ulewnego deszczu przy stanie 1:1. Dokańczane osiem minut premierowej odsłony nie przyniosło zmiany rezultatu i wciąż utrzymywał się rezultat remisowy. Jako pierwsi na prowadzenie po zmianie stron wyszli gracze Teamtechnik za sprawą Jureckiego. Valeo odpowiedziało w najlepszy możliwy sposób, bowiem najpierw dzięki golom Świata wyrównało, a potem zapewniło sobie skromną przewagę. „Czerwono-Czarni” poszli za ciosem i „dorzucili” kolejne dwie bramki, a hattricka skompletował wspomniany wyżej Świat. Dzięki temu team Karola Paschka wygrywa czwarte spotkanie i w dobrych humorach kończy letni sezon. „Niebiescy” pomimo dwóch goli w samej końcówce nie zdobywają nawet punktu, lecz dzięki korzystnemu bilansowi z Capgemini pozostają na szóstym miejscu.