Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Wiele emocji i podział punktów...

Hitowe starcie przyniosło wiele emocji, ostatecznie kończąc się podziałem punktów. Taki rezultat musi bardziej zadowalać iCar, który w ligowej tabeli utrzymuje dwa punkty przewagi nad Sabre. Widać było, źe to zawodnicy w żółtych koszulkach mają w tym pojedynku więcej do stracenia. Pierwsza połowa optycznie należała do Sabre, jednak zawodnikom w czerwonych koszulkach na tym etapie meczu brakowało skuteczności, która z kolei miał Krystian Stach. Napastnik iCar w 17 minucie gry pieknie wykończył sytuację "sam na sam" z Tomaszem Rojkiem. W 25. minucie było już 2:0. Tym razem długie podanie strzałem głową wykończył Mateusz Gomularz. To rozluźniło taksówkarzy. Tuż po wznpowieniu gry, gola kontaktowego zdobył Robert Gaca. Cztery minuty później Sabre poszło za ciosem. Dariusz Młodzianowski obronił strzał Roberta Gacy, jednak przy dobitce Eryka Tomaszewskiego musiał skapitulować. Wydawało się, że Sabre z piekła trafi do nieba, gdy w 34. minucie Robert Gaca nawinął swojego przeciwnika i precyzyjnie uderzył po długim słupku. Tak się jednak nie stało. Tak się jednak nie stało. Gola na wagę utrzymania pozycji lidera przez iCar zdobył Łukasz Dulemba. Sabre miało jeszcze piłkę meczową, ale ta ostemplowała jedynie słupek bramki Żółtych.