Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Kołyska dla bramkarza

,,Bankowców’’ już w drugiej minucie zaskoczył Grzesiek Dela. Na wyrównanie przyszło nam chwilę poczekać, a sygnał do walki PKO dał nie kto inny, jak Jacek Dziduszko. Na 2:1 trafił Janusz Koźmik, ale odpowiedź CREADIS była błyskawiczna. Strzałem tuż po wznowieniu gry Konrada Naworola zaskoczył Mateusz Szeląg! Jeszcze przed przerwą świetnie zafunkcjonował duet Dziduszko-Kraul i do przerwy mieliśmy 4:2 dla doświadczonego teamu. Po przerwie PKO Bank Polski grał ,,swoje’’, dobijając rywala. Przy stanie 6:2 nieco spuścili z tonu, pozwalając rywalowi na zmniejszenie strat. Koledzy wygraną na inaugurację zadedykowali Konradowi Naworolowi, któremu niedawno urodziła się córeczka. Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!