Spotkanie firm STATE STREET oraz ABB a więc kolejno ósmej i piątej drużyny ligi zapowiadało się ciekawie. Przez praktycznie cały mecz walka toczyła się w środku pola, piłkarze obu ekip dobrze rozgrywali piłkę między sobą rzadko oddając ją przeciwnikowi. Bramkę na 1:0 dla ABB zdobył Miłosz Miśkiewicz, wykorzystując świetne dogranie Roberta Płatka po bardzo składnej akcji całego zespołu. Po kilku minutach wyrównał Michał Surma, płaskim strzałem pokonując goalkeepera gości, Dominika Szymoniaka. Gdy wydawało się, że bramką odpowie drużyna ABB to gospodarze zdobyli gola za sprawą Piotra Matlaka po książkowo wyprowadzonej kontrze. Goście do końca walczyli o bramkę wyrównującą co opłaciło się w 35. minucie kiedy to trafienie zanotował Sylwester Jarosiński. Wynik spotkania nie uległ zmianie do końcowego gwizdka. Podział punktów oznacza awans STATE STREET II na siódmą lokatę oraz utrzymanie piątej pozycji przez ABB.