GRAMY Z TOTOLOTKIEM

O FIRMIE

Biznes Liga jest organizatorem elitarnych, amatorskich rozgrywek piłkarskich i siatkarskich dla firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez sportowych. Już od 22 sezonów prowadzimy w Krakowie rozgrywki ligowe dla firm, w których obecnie bierze udział ponad 140 zespołów reprezentujących największe krakowskie firmy. Rozgrywki Totolotek Biznes Ligi są największymi tego typu zmaganiami w Polsce, z roku na rok przyciągają coraz więcej uczestników. 

SPORT I ZNAKOMITA ZABAWA

Dzięki naszemu zaangażowaniu i w pełni profesjonalnemu podejściu zapewniamy wyjątkową atmosferę i najlepsze warunki do gry. Totolotek Biznes Liga to aktywny wypoczynek po pracy, to duża dawka sportowych emocji, integracja pracowników, a także szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych. Zapewniamy bogatą oprawę medialną: artykuły, skróty video z każdego spotkania, fotorelacje, wywiady z zawodnikami i wiele innych, ciekawych materiałów. Po kilku miesiącach sportowej rywalizacji, organizujemy gale finałowe, na których bawi się ponad 1000 osób, a naszymi gośćmi są największe gwiazdy sportu i estrady. 

Zachęcamy do częstych odwiedzin naszego profilu FB, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat naszych ryzgrywek. Wszystkie materiały wideo dostępne są na naszym kanale YouTube

 

PASJA DO TEGO CO ROBIMY

Od 2008 roku zajmujemy się ogranizacją rozgrywek sportowych dla pracowników firm z Krakowa i okolic. W pierwszym sezonie w dwóch grupach rywalizowało 14 piłkarskich zespołów. W raz z kolejnymi edycjami nasze rozgrywki cieszyły się coraz to większym zainteresowaniem. Teraz możemy pochwalić się aż 140 zespołami, grającymi na różnych poziomach. Po pięciu latach działalnośći rozszerzyliśmy naszą ofertę i wystartowaliśmy z projektem ,,Siatkarska Biznes Liga''. Aktualnie zrzesza ona 20 zespołów firmowych, rywalizujących w dwóch ligach. 

Rozgrywki odbywają się w systemie jesień-zima oraz wiosna-lato, a arenami zmagań są najnowocześniejsze obiekty sportowe w Krakowie Fame SportCom-Com Zone Kraków-Nowa Huta oraz KS Wanda, z pełnym zapleczem sanitarnym, a w sezonie zimowym pod zadanieszeniem pneumatycznym. W 2018 rozgrywki zyskały sponsora tytularnego - Totolotek Bukmacher

W swojej już prawie dziesięcioletniej historii zorganizowaliśmy wiele imprez sportowych, m.in. eliminiacje Mistrzostw Polski Pracowników Media Markt i Saturna. Z naszych usług skorzystały także takie firmy, jak: LG PolskaCan-Pack, Castrol, mBank, Luxoft, TESCO, Continental, Raiffeisen Polbank czy OBI. Co roku jesteśmy współorganizatorami Charytatywnego Turnieju o Puchar Prezesa Tesco Polska, a także zmagań piłkarskich "Prawnicy Chorym Dzieciom''. Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją małą cegiełkę i pomóc w leczeniu najbardziej potrzebujących dzieci z krakowskiego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. 

Jeśli chcesz zorganizować turniej branżowy lub po prostu zapewnić swoim pracownikom dodatkową aktywność fizyczną - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Mamy w tym doświadczenie, chętnie pomożemy. Oferujemy profesjonalnie zorganizowaną imprezę z pełną oprawą multimedialną, której długo nie zapomnisz! 

Trudy sportowej rywalizacji zawodnikom wynagradzają uroczyste imprezy finałowe, organizowane w najlepszych krakowskich klubach. Razem z nami zakończenie sezonu świętuje ponad 1000 osób, w towarzystwie gwiazd sportu i muzycznej estrady. Honorowymi goścmi na naszych eventach są doskonale znani piłkarze, byli reprezentacji Polski: Maciej ŻurawskiTomasz Frankowski, Jerzy Dudek, Kamil KosowskiTomasz Rząsa, Kazimierz Węgrzyn, Sebastian Mila oraz Arkadiusz Głowacki. O dobrą zabawę i moc atrakcji dbali: Mateusz Ziółko, Ada Szulc, Gienek Losa, Natalia Siwiec, duet akrobatyczny Delfina&Bartek, Cheerleaders Wrocław, Cleo, C-Bool, Lady Latte Dance Group, Szymon Skalski oraz MROZU. Podczas gal finałowych spotkać można było znanych i lubianych dziennikarzy: Bożydara Iwanowa, Karolinę Szostak, Irka Jakubka Przemysława Rudzkiego

Już w październiku dwudziesta druga Gala Finałowa Totolotek Biznes Ligi, na którą serdecznie zapraszamy! 

W swojej bogatej ofercie posiadamy także możliwość wynajmu obiektów Fame SportMOS Wschód, KS Wanda oraz Com-Com Zone Nowa-Huta. Zapewniamy wiele terminów w atrakcyjnych cenach, a także pomoc w znalezieniu spartingpartnera. Więcej info - biuro@biznesliga.pl

Jeżeli szukasz porady w kwestii wyboru stroju piłkarskiego, chętnie Ci doradzimy. Oferujemy najnowsze komplety z oferty NIKE, Adidas, wraz z nadrukami. W ciągu kilku godzin wycenimy zamówienie, zapewniając atrakcyjne dla Twojej kieszeni rabaty. 

ZAUFALI NAM

Z roku na rok ilość firm, które nam zaufały i zdecydowały się wziąć udział w rozgrywkach piłkarskich i siatkarskich, rośnie.

W sezonie jesień-zima 2018/19 wystartowały 144 ekipy firmowe, a o najwyższe trofea i medale rywalizowało ponad 4000 uczestników! 

OBSŁUGA KLIENTA

Chciałbyś dołączyć do rozgrywek Totolotek Biznes Ligi i sprawdzić swoje umiejętności na tle pracowników z innych krakowskich firm? Zapoznaj się z naszymi ofertami, poinformuj kolegów z pracy i rozpocznij sportową rywalizację. Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania