Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Wyrwali zwycięstwo!

W pierwszej połowie niewiele działo się na boisku. Żadna z drużyn nie osiągnęła wyraźnej przewagi, a jedyną wartą odnotowania rzeczą była bramka dla Dedaxu, która dawała prowadzenie temu zespołowi do przerwy. Po przerwie działo się dużo więcej, oglądaliśmy wiele bramek przy jednoczesnym zaostrzeniu się gry, mimo to również w trakcie drugiej połowy żaden z zespołów nie osiągnął optycznej przewagi. Po trzydziestu dwóch minutach gry to czwarty w tabeli i wciąż mający szanse na awans zespół Dedaxu prowadził 3:1. W ostatnich ośmiu minutach zespół iCara dokonał jednak „remontady" i odwrócił losy tego spotkania! Bramkę na 3:3 gracze w żółtych strojach zdobyli po ewidentnym błędzie formacji obronnej Dedaxu i wydawało się, że graczom iCara udało się w ostatnim momencie uratować jeden punkt. Gracze iCara nie zadowolili się jednak jednym punktem i w ostatniej akcji spotkania jeszcze raz skierowali piłkę do bramki rywali! Dzięki zwycięstwu 3:4 gracze iCara zainkasowali trzy cenne punkty, które pozwalają im w dalszym ciągu liczyć się w walce o utrzymanie! Gracze Dedaxu natomiast w ostatnich minutach spotkania prawdopodobnie zaprzepaścili swoje szansę na awans w tym sezonie.