Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

NC+ coraz bliżej awansu!

Mecz pomiędzy znajdującymi się w samej czołówce tabeli drużynami NC+ oraz 4F był z dużym prawdopodobieństwem również meczem decydującym o awansie jednej z tych drużyn. Świetnie w mecz weszła drużyna NC+, która stwarzała sobie mnóstwo sytuacji bramkowych i na boisku sprawiała dużo lepsze wrażenie od swoich rywali z 4F. O przewadze jaką nad swoim rywalem miał zespół NC+ decydowały przede wszystkim wygrane pojedynki jeden na jeden, dzięki którym gracze w niebieskich strojach mieli więcej miejsca na rozgrywanie swoich akcji. Prowadzenie 0:2 z jakim schodzili z boiska po pierwszej połowie gracze NC+ było w pełni zasłużone, zespół 4F czekało natomiast ciężkie zadanie, jeśli jego gracze wciąż chcieli myśleć o awansie. Na początku drugiej połowy kolejną bramkę strzelili gracze NC+ , wskutek czego losy spotkania wydawały się już przesądzone. Obraz gry po tej bramce bardzo się zmienił – zespół NC+ wycofał się nieco bardziej do defensywy pozwalając jednocześnie atakować graczom w biało-czarnych strojach. Drużyna 4F mimo wykreowania sobie bardzo wielu dogodnych sytuacji wydawała się być totalnie bezradna – wielokrotnie przed utratą bramki drużynę NC+ ratowały jedynie ogromne pokłady szczęścia, a bramka zespołu w niebieskich strojach sprawiała wrażenie zaczarowanej.
Okres przewagi zespołu 4F poskutkował tylko jedną strzeloną przez tę drużynę bramką, po której drużyna NC+ ponownie nieco większe pokłady sił położyła w grze ofensywnej. Spotkanie w tym fragmencie bardzo nam się wyrównało i takie też było już do końcowego gwizdka. Ostatecznie mecz zakończył się całkowicie zasłużonym zwycięstwem zespołu NC+ 2:4, a każdy inny rezultat niż zainkasowanie przez ten zespół kompletu punktów w tym spotkaniu byłby dla graczy tej drużyny krzywdzący.