Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Szalona końcówka

To był bardzo ważny mecz dla Antrans Bis. Zwycięstwo ciągle dawało im duże szanse na mistrzostwo. Mecz świetnie rozpoczął sie dla Fedexu. Już w pierwszych minutach wynik otworzył Przemysław Reichel. Antrans Bis czując uciekającą szanse ruszył do odrabiania strat. Pomimo wielu sytuacji bramkowych "biało- niebiescy" długo nie mogli pokonać bramkarza rywali. W 17. minucie wykorzystując rzut karny, Radosław Samborski podwyższył wynik na 2:0. W tym momencie sytuacja Antrans Bis była fatalna. Na ich szczęście w ostatniej minucie pierwszej połowy, Krystian Nawrocki zdobył bramkę kontaktowa. Druga połowa była bardzo emocjonująca. Antrans Bis przez cala druga połowę dążył do wyrównania. O ostatecznym wyniku zawazyla końcowka meczu. Antrans Bis, który na 5 minut przed końcem zdołał odwrócić losy spotkania i zwyciężyć.