Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Genialne widowisko

Przed spotkaniem było wiadomo, że w tym meczu emocji nie zabraknie, bowiem mierzyły się ekipy z czołówki ligi. Już w drugiej minucie tego meczu na prowadzenie wyszli gracze gości. Obie ekipy jak można było się spodziewać stwarzały świetne widowisko, obfitujące w piękne akcje. W 12 minucie Technip doprowadził do wyrównania. W końcówce pierwszej części gry drużyny pokazały nam pokaz bardzo ofensywnej gry z obu stron, zakończonej strzeleniem trzech bramek. Dwie z nich zdobyli gospodarze, którzy na przerwę schodzili z prowadzeniem 3:2. Druga połowa rozpoczęła się dosyć spokojnie i pomimo kilku naprawdę dogodnych sytuacji, szwankowała skuteczność. Dopiero w 26 minucie ponownie do remisu, lecz długo taki wynik się nie utrzymał, ponieważ MPO po raz kolejny  pokonał ich bramkarza. Gdy niedługo potem zapanował remis wydawało się, że obie ekipy podzielą się punktami, jednak ostanie słowo należało do MPO, którzy w ostatniej fazie spotkania zdobyli dwie bramki, które ustaliły wynik spotkania na 4:6. Dzięki temu zwycięstwu goście znacznie zbliżyli się do czołówki, pokazując wysokie aspiracje.