Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Wyrównanie było bliskie

Pierwsze minuty to wzajemne rozpoznawanie terenu oraz możliwości sportowych przeciwnika. Czuć było, że worek z bramkami wkrótce się rozwiąże. I tak też było w czwartej minucie. Pierwszego gola zdobył po strzale z daleka Jarosław Walczak. Był to niezwykle udany dzień dla tego zawodnika, gdyż dołożył jeszcze dwa gole i jedną asystę. Szybko też Coca-Cola przejęła inicjatywę i zaczęła grać swoją szybką i agresywna pilkę. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim 4:0. Drugie dwadzieścia minut mogło się rozpocząć od mocnego uderzenia, jednak po słupku zaliczyły obie drużyny.Gol na 5:0 nie dawał już większych szans na powodzenie dla Tevy. Oni jednak zaskoczyli wszystkich. Szybko wzięli się za odrabianie strat i naprawdę mieli okres pięknej gry. Z dobrej strony pokazał się Andrzej Filipek, który do pięknego gola dołożył wspaniałą asystę. Tego dnia jednak o pół kroku lepsi byli gracze Coca-Coli i zasłużenie zwyciężyli.