Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Końcówka to koncert już tylko jednego zespołu

Zespół ANSWEAR.COM zajmując przedostatnie miejsce w tabeli niezwykle ambitnie przystąpił do pojedynku. W szóstej minucie zdołał strzelić gola na 1:0, jednak już dwie minuty był remis. W tym fragmencie gra toczyła się głównie w środku boiska, pod polem karnym działo się niewiele, jednak za to skuteczność obie ekipy miały naprawdę bardzo wysoką. W 9. minucie Morele wyszło na prowadznie po przepięknym strzale Michała Gądka. Znów jednak do ambitnej walki ruszył zespół ANSWEAR.COM, strzelili dwa gole, a do tego mogli jeszcze zdobyć trzecią bramkę. Piłka jednak uderzyła w słupek. W drugiej połowie musieliśmy długo czekać na kolejną bramkę. Przez pierwsze piętnaście minut obie ekipy próbowały akcji po kontrach, jednak to nie przynosiło efektów. W końcu Karol Rakowski z zespołu Morele huknął nie do obrony i mieliśmy remis. W ostatnich trzech minutach defensywa Morele nieco przysypała. Szybkie trzy gole ANSWEAR.COM potwierdziły ich zwycięstwo.