Mecze: 258

Żółte kartki: 76

Czerwone kartki: 4

Pogrom

Dla czterokrotnego mistrza Extraklasy to był spacerek. RMF Maxxx nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem nc+. Już do przerwy ,,Radiowcy’’ prowadzili 7:1! Świetny mecz rozgrywał Artur Katarzyński, który pewnie kończył bardzo dobre podania kolegów. Na skompletowanie hat-tricka potrzebował niespełna dziesięciu minut. Ozdobą tego jednostronnego meczu był jego gol z przewrotki. Przez chwilę na obiekcie Fame Sport zapachniało zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Świata w Rosji. Ekipie RMF Maxxx tak spodobało się strzelanie, że raz skierowali futbolówkę do własnej bramki – samobój Michała Słoniny. Beniaminek ambitnie walczył do samego końca. Rozmiary porażki zmniejszyli: Łukasz Koniarczyk i Bartek Paszek.