Żółte kartki: 356

Czerwone kartki: 23

Średnia ocena: 4.5

Druga połowa wszystko wyjaśniła

Wynik meczu otworzył już w drugiej minucie Piotr Miller. Kilka minut później obrona Es-System zdecydowanie zaspała, rywale wyprowadzili składna kontrę i zdołali wyrównać. Trzeba przyznać,  że kolejna bramka też została zdobyta zdecydowanie zbyt łatwo. Na tym emocje w pierwszej połowie się nie skończyły. Znów sygnał do ataku dał drużynie Piotr Miller, bramka na remis 2:2 stała się faktem właśnie dzięki niemu. Druga odsłona gry to juz coraz to większa przewaga zespołu Format, który tworzył ciekawe akcje zakończone celnymi strzałami. Na tak okazały wynik zapracowali najbardziej Sławomir Urbaniak (3 gole) oraz Krzysztof Podsiadło (2 gole. Tym samym cały zespół pokazał charakter i zasłużenie przewodzi w tabeli.