Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Decydujący cios w końcówce

Już przed pierwszym gwizdkiem wiadomo było, że w tym meczu nie zabraknie sytuacji bramkowych. Lepiej w spotkanie weszli gracze Green Cell, którzy w 30. sekundzie powinni już prowadzić, ale ich zawodnik nie wykorzystał akcji sam na sam z golkiperem. W 5. minucie, w bliźniaczej sytuacji centymetrów zabrakło Wojtkowi Trzcionkowskiemu, który trafił tylko w słupek. Niewykorzystane okazje lubią się mścić. Po długiej ,,ladze’’ w przód do piłki dopadł Piotr Sobecki, który nie zwykł marnować takich szans. W środku pola brylował Daniel Brud, przez którego przechodziła każda akcja Green Cell. To właśnie po jego asyście gola na 1:1 zdobył Miłosz Czuba. W 23. minucie debiutant, za sprawą trafienia Arka Krzyszkowskiego objął prowadzenie, ale nie cieszył się z niego zbyt długo – wyrównał Piotr Sobecki. Przy stanie 2:2 obie ekipy miały swoje szanse, ale decydujący cios zadał Kuba Śpiewak, zapewniając FIDELTRONIKOWI wygraną.