Ostre spotkanie

W pierwszym meczu kolejki Mytaxi podejmował ekipę Clico. Mecz był bardzo ostry, sędzia raz za razem musiał sięgać po kartonik. Na pierwsza bramkę nie musieliśmy długo czekać, już na początku spotkania ekipa gospodarzy wyszła na jednobramkowe prowadzenie. Clico się broniło i grało z kontry ale trochę nieporadnie bo nie ustrzeliło w tej połowie żadnej bramki a przeciwnicy po drużynowych akcjach czterokrotnie pokonywali bramkarza gości. Wynik 4-0 do połowy satysfakcjonował tylko jeden zespół i zapowiadała nam się walka o odrabianie start w drugiej części meczu. Już od pierwszych minut drugiej połowy widać było nerwowość w poczynaniach obu zespołów co przekładało się na sporo fauli oraz kartki. Kuriozalna sytuacja miała miejsce w 30min meczu, sędzia po ostrym faulu pokazał czerwoną kartę zawodnikowi mytaxi a w nast. akcji żółtą innemu graczowi gospodarzy. Nie mając nikogo na zmianę musieli grać w 4 osoby co przełożyło się na gola dla drużyny gospodarzy. Wynik 4-1 jak najbardziej sprawiedliwy.