Mecze: 685

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Wymęczone zwycięstwo lidera

Pierwszy set był bardzo wyrównany, żadna z drużyn nie osiągnęła wyraźnej przewagi punktowej, choć pewniejsi swoich umiejętności wydawali się być gracze Capity, którzy nie szczędzili obronie rywali silnych ataków. Na tablicy wyników przez dłuższy czas utrzymywała się skromna dwupunktowa przewaga zawodników Capity, którzy swoje prowadzenie zdołali dowieźć do końca wygrywając pierwszą partie 22:25. Drugi set nie był tak wyrównany jak pierwsza partia, a zespół Biprotechu szybko wypracował sobie bezpieczną przewagę. Zespół Capity nie był w stanie nawiązać wyrównanej walki w tej odsłonie, wskutek czego konieczne było rozegranie tie-breaka. Obydwu zespołom bardzo zależało na zwycięstwie w trzecim secie, a co za tym idzie w całym spotkaniu, w związku z czym do samego końca każda z drużyn walczyła o korzystny rezultat. Losy meczu rozstrzygnęły się dopiero w końcówce tie-breaka, gdzie na dwupunktowe prowadzenie wyszedł zespół Biprotech, który ostatecznie zwyciężył w całym spotkaniu 2:1.