Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Od zwycięstwa do zwycięstwa!

W drugim meczu I ligi A Teva podejmowała Nokię. Gracze w zielonych strojach w ostatnich dwóch meczach odnieśli dwa zwycięstwa i o podtrzymanie tej passy przyszło rywalizować im z zespołem Nokii, który już udało pokonać im się w poprzedniej rundzie. Zespół Tevy od początku sprawiał wrażenie lepiej poukładanego taktycznie – każdy z graczy znał swoje miejsce na boisku i spełniał powierzone mu zadanie. Dosyć szybko przełożyło się to na bramkę, która padła w szóstej minucie spotkania, jednocześnie zmuszając graczy Nokii do odważniejszego ataku. Świetnie jednak spisywała się obrona zespołu w zielonych strojach, która raczej nie dopuszczała rywala do klarownych sytuacji bramkowych. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Tevy nad Nokią 1:0. W drugiej połowie zarówno jedna, jak i druga drużyna często atakowały skrzydłami. Również tam jednak gracze Nokii nie znaleźli recepty na „odczarowanie" bramki rywali, którzy do swojego dorobku w pierwszej połowie dorzucili jeszcze dwa trafienia, zwyciężając ostatecznie 3:0 i odnosząc trzecie zwycięstwo pod rząd. Zawodnikiem meczu został Jakub Kwiecień, który zdobył dwa z trzech trafień dla zespołu Tevy.