Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Czyste konto Hotelarzy

W drugim spotkaniu na obiekcie Dekerta mogliśmy oglądać starcie dwóch drużyn które leżą na przeciwległych końcach tabeli. Wicelider - drużyna Hostel wyszła na mecz z dwoma celami. Po pierwsze wygrać spotkanie i chociaż do meczu Decathlonu liderować tabeli . Po drugie wygrać mecz z czystym kontem . Plan został wykonany w 100%. Już w jednej z pierwszych akcji meczu goście wyszli na prowadzenie po akcji zespołowej. Bardzo mądra gra oraz dużo podań który wymieniali w środku boiska nie dawała ekipie morele.net dużo sytuacji co do zmienienia rezultatu. Pod koniec pierwszej połowy mieliśmy już 0:2 i z takim wynikiem zawodnicy schodzili na przerwę. Druga część nie przyniosła nam już żadnych bramek i Hostel wygrywa pewnie to spotkanie wskakując na fotel lidera, a po wygranej Decathlonu równa się z nim punktami i sprawa mistrzostwa zostaje jeszcze otwarta i walka między tymi drużynami sprawi nam jeszcze wiele emocji.