Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Mecz do jednej bramki

Przed spotkaniem wydawać by się mogło że będzie to najbardziej z wyrównanych meczów a było całkowicie odwrotnie. Ekipa Answear która znajduję się na miejscu spadkowym zagrała bardzo dobre spotkanie i nikt nie spodziewał by się że wygra tak wysoko z nieco wyżej notowaną Tevą. Strzelanie rozpoczęli już w 4min meczu po ładnej akcji mieliśmy 1:0. Dalsze minuty to przewaga gospodarzy którzy  punktowali rywala i już po pierwszej połowie z wynikiem 4:0 było wiadomo kto wygra to spotkanie. Druga połowa nie zmieniła wiele w obrazie gry. Gospodarze atakowali a goście starali się grać z kontry. Pomimo kilku dogodnych sytuacji piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki i albo zatrzymywał ją dobrze spisujący się tego dnia bramkarz albo słupki bramki. Answear dorzuciło jeszcze dwa trafienia i obydwa kuriozalne, ponieważ bramkarz Tevy dostawał piłkę za „kołnierz”. Mecz kończymy soczystym wynikiem 6-0 a zawodnikom Tevy zostało tylko powiedzenie „kochanie wrócę przed 7 do domu”.