Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Ciężki mecz lidera

W ostatnim spotkaniu na obiekcie Dekerta starły się ekipy piastujące odpowiednio pierwsze oraz ostatnie miejsce w tabeli 1 ligi grupy A czyli Decathlon kontra Rigor Mortis. Zawodnicy Lidera rozgrywek zaprezentowali nam nowe seledynowe stroje natomiast graczy outsidera rozgrywek można pochwalić za wole walki oraz ciężkie warunki jakie postawili gospodarzowi. Pierwsza połowa to wymiana „cios za cios” drużyna gości po stracie bramki szybko strzelała na remis przez co pierwszą połowę kończymy z wynikiem 2:2. Rigor postawił wysoko poprzeczkę co tylko rozdrażniło liderów i w drugiej części ustrzelili dwie bramki nie tracąc żadnej. Wygrana 4-2 daje im taka samą zdobycz punktową co drużynie Hostel Deco ale w bezpośrednim meczu między nimi Decathlon wygrał 5:2 i to on piastuje fotel lidera, przynajmniej do końca przyszłej kolejki.