Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Lider wiedzie prym

Nie zawsze ten kto zdobywa pierwszy bramkę wygrywa mecz. Przekonali się o tym boleśnie zawodnicy JR Holding. Rozpoczęcie spotkania mieli wręcz wymarzone. W pierwszych minutach po akcji indywidualnej do siatki trafił Jakub Skucha. Ta wbita szpilka nie zrobiła wrażenia na zawodnikach Decathlonu. Robili swoje, starali się dłużej utrzymywać przy piłce i przemieszczając ją wzdłuż boiska szukali szczeliny w obronie rywala. Ta taktyka przyniosła im do przerwy prowadzenie 2:1. W drugiej odsłonie nie zamierzał zwalniać z tempa. Na początku połowy strzelili trzecią bramkę a w ostatnich minutach po akcji z kontry zdobyli czwartą . JR Holding pokazał się z dobrej strony. Stworzyli sytuacje, które sprawiły wiele kłopotu obrońcom. Ciężko pracowali  w pressingu. Jednak mimo wielu starań drużyna JR Holding musiała po raz kolejny uznać wyższość rywala.