Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Dedax górą, druga połowa zadecydowała

Pierwsza połowa nie zachwyciła w zdobycze bramkowe, jednak na murawie działo się naprawdę sporo. Już w trzeciej minucie Dedax wyszedł na prowadzenie. W 10. minucie CMI wyrównało jednak  dość niespodziewanie. Dużą rolę miał tu bramkarz który zaliczył fantastyczną asystę, a Szymon Badowski w sytuacji sam na sam pewnie ją wykorzystał. Dedax już pod koniec pierwszej połowy mogło wyjść jeszcze na prowadzenie, gdyż Dariusz  Dębosz dostał fantastyczne podanie z głębi pola, jednak przestrzelił. Druga część meczu znów zaczęła się od mocnego akcentu w postaci gola. Piotr Izdebski z CMI zdecydowanie za łatwo przedarł się przez defensywę rywali i celnym strzałem dał swoim kolegom prowadzenie. Dedax mocno przycisnął rywali, zmusił ich do defensywy, a po kilku minutach za sprawą gola Michała Nowackiego (to był jego dzień, zaliczył hat-tricka) mieliśmy remis 2:2. Pod koniec połowy znów zarysowała się lekka przewaga Dedaxu. Dwa dość łatwo strzelone gole dały im trzy punkty oraz trochę więcej spokoju, jeśli chodzi o utrzymanie w lidze.