Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Taksówkarze nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa

Ewentualna porażka drugiego w tabeli iCaru mogła zdecydowanie przymknąć im drzwi do dogonienia pierwszej lokaty. Trzy punkty jednak ostatecznie zdobyli i w obecnej sytuacji dalej wszystko jest możliwe. W pierwszej połowie obie drużyny zagrały zdecydowanie za bardzo statecznie. Brakowało ruchu do piłki oraz agresywniejszej postawy. Jednak to właśnie iCar tworzył sobie więcej sytuacji, ale ze skutecznością było jednak już zdecydowanie gorzej. Po pierwszej połowie bez goli, przyszło mocne uderzenia na początku drugiej połowy. W 23. minucie iCar wyszedł na prowadzenie. Jednak zaledwie dwie minuty później było już 1:1. Patryk Izydorek z bliskiej odległości pokonał  bramkarza rywali. Kolejne minuty to prowadzenie gry przez piłkarzy iCar. Zdecydowanie chcieli za wszelką cenę wygrać ten ważny mecz. Pech jednak ich nie ominął. W 36. minucie najpierw nie wykorzystali stuprocentowej sytuacji, a kilka chwil później piłka uderzyła w poprzeczkę. dopiero na kilka chwil przed końcowym gwizdkiem sędziego iCar zdobył gola na 2:1, który dał im trzy punkty i dalszą nadzieję na lidera rozgrywek.