Żółte kartki: 1173

Czerwone kartki: 96

Średnia ocena: 3.4

Weterani vs Nowicjusze

Doświadczony zespół ,,Budowalnych” musiał uznać wyższość debiutującej drużyny. Mimo wysokiego wyniku zawodnicy w żółtych koszulkach nie oddali zwycięstwa bez walki. Pierwsza połowa nie wskazywała na dominację żadnej z drużyn. Co prawda SolarWinds strzelili jako pierwsi dwie bramki lecz zawodnicy z REN-BET dzięki nieustępliwym atakom zdobyli bramkę kontaktową, która zwiększyła szanse na wyrównanie w drugiej połowie. Po mało dynamicznej pierwszej odsłonie. Zawodnicy z ekipy SolarWinds podkręcili tempo w drugiej części. Zdobyli trzy bramki a rywale jedną. Wynik wynosił 2:5. Było blisko a REN-BET utrzymałby ten wynik do końca i poprawił swoje osiągnięcie z poprzedniej kolejki. Natomiast przeciwnik jeszcze nie zakończył swoich prób w ofensywie. W ostatnich minutach gracze SolarWinds strzelili  dwie bramki. MVP spotkania został Paweł Rajca, który skompletował hat-tricka i zanotował trzy asysty.