Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Nie ma mocnych na Polplast

Polplast jest niczym Real Madryt w ubiegłym sezonie. Umie cierpieć w spotkaniu po to, żeby go w końcowym rezultacie wygrać. Epam sprawił im wiele problemów. Skutecznie gasił ich akcje w zalążku. Wysokim pressingiem zamknął ich praktycznie na swojej połowie. Zawodnicy Epamu byli silni od pierwszej minuty. Ta postawa przyniosła im bramkę na 1:0. Polplast za to pokazał dojrzałość. Przegrywali a na dodatek nie byli w stanie wyprowadzić groźnej akcji. Wszystkie ich próby ataku kończyły się fisaskiem. Mimo tego zachowali spokój. Starali się zwiększyć posiadanie piłki i broniąc się czekali, aż nadarzy się dogodna sytuacja. Do wyrównania doszli w ostatniej minucie pierwszej połowy po w okienko Tomasza Marchińskiego. W drugiej połowie Polplast poprawił swoją skuteczność. Coraz częściej dochodzili do okazji bramkowych, swobodniej rozgrywali piłkę. Zawodnicy Epamu wciąż byli bardzo groźni, ciężko pracowali podczas prób odebrania piłki. Stworzyli także kilka dogodnych okazji do zdobycia gola. Jednak ostatni cios należał do Polplastu i po raz drugi wymierzył go Tomasz Marchiński. Asystentami przy jego zwycięskich trafieniach byli: Rafał Banaś oraz Marek Łapa.